“Ponúkame iba výrobky vybraných značiek – kvalitu, o ktorej sme si na 100% istí.”

Nezáväzná cenová ponuka
[]
1 Step 1
Meno
Adresa inštalácie bazéna
Telefón
Správa
0 /
Previous
Next
Skimmer-trysky

Skimmer 17,5l mosadzné zástreky a predĺžené hrdlo, recirkulačné trysky MULTIFLOW, bazénové LED biele svetlo sú vyrobené z bieleho ABS plastu, ktorý nepodlieha zmenám v dôsledku vystavenia chemickým ani atmosferickým vlyvom. Všetky komponenty majú prírubu s metrickým závitom a sú vhodné pre keramické bazény so slanou vodou.

Filtrácia

Laminátový filter LISBOA je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami, lesklý lakovaný povrch a pevná plastová základňa. Súčastou je šestcestný ventil, vrchné viečko je veľkého priemeru pre jednoduchšiu výmenu filtračného piesku. Filter má odvzdušnovací a vypúštací ventil. Je vysoko pevný.

Filtračné čerpadlá

Čerpadlo PREVA je samonasávacie s velkokapacitným predfiltrom. Telo čerpadla je z polypropylénu zosilneného sklenením vláknom, čo mu dáva nadštandardnú životnosť. Tesniaci segment z karbon.keramiky a nerez oceli AISI 316 je v turbíne uložený na brondzovom zástreku. Dlhá životnosť a tichý chod čerpadla. Čerpadlo je vhodné pre slanú a morskú vodu

LED biele svetlá Exclusive

Vysoká svietivosť, nízka spotreba prúdu, rovnomerné osvetlenie bazéna. Vysoká kvalita, odolné voči chlóru a soli. Ochrana IPx8. Diaľkové ovládanie dosah až 50m.

Elektrický rozvádzač

Automatické elektrické ovládanie pre bazénovú technológiu a ostatných doplnkov v bazéne. Krytie IP 65

Inštalačný materiál

Inštalačný materiál obsahuje PVC fitingy, PVC trubky, flexi hadice, ventily, lepidlá, elektroinštalačný materiál a pomocný materiál ako šróby, úchyty a tesniace príslušenstvo.

VOLITELNÉ PRÍSLUŠENSTVO
Smart Pool

Ey-Pool je jednoduché a intuitívne ovládanie cez webové rozhranie. Umožní vám vidieť a meniť základné parametre bazéna. Možnosť ovládania až 8 výstupných relé signálov, napr. filtrácia, osvetlenie, ohrev, závlaha… V prípade technického problému vás systém bude imformovať pomocou alarmových notifikácií. Pripojenie k internetu pomocou LAN alebo WIFI.

Salinátor s automatickou reguláciou pH a Chlóru

Úprava slanej vody VA SALT WATER SMART s automatickou reguláciou pH a ORP. Tento salinátor automaticky meria a reguluje hodnotu pH a množstva chlóru v bazéne. Má prehladný displej, na ktorom sú zobrazené aktuálne hodnoty vody. Tento salinátor s jednoduchým ovládaním v českom jazyku je plno automatický a zabezpečí vám krištálovo čistú vodu po celú kúpaciu sezónu.

Tepelné čerpadlo FULL INVERTOR

Rapid Invertor HP je prvé plne invertorové čerpadlo na trhu. Je osadené plne invertorovým kompresorom a motorom ventilátoru, vďaka čomu si koriguje plynule príkon a rýchlosť ventilátora. Bazén je vďaka tomu intelegentne vyhrievaný s maximálnou efektivitou. Tepelné čerpadlo si automaticky nastaví výkon 25% až 100% podľa aktuálnej potreby tepelného výkonu. Ůspora energie – až dvakrát lacnejšia prevádzka ako bežné bazénové tepelné čerpadlo a je desaťkrát tichšie ako bežné bazénové tepelné čerpadlo.

Protiprúd

Protiprúd MARLIN XS je jednotryskový protiprúd zabudovateľný do všetkých druhov bazénov. Tryska protiprúdu, inštalačná krabica, čerpadlo protiprúdu, spínacia skrinka. Výkon protiprúdu 65-92m3/hod.