Váš bazén s dychberúcim imidžom

Život nieje len čierna a biela. Compass vytvoril farby bazénov a prispôsobil ich vašim najkrajším dovolenkovým spomienkam.

 

Farebné vrstvy sú nanášané manuálne, ako na tých najdrahších autách, preto je každý náš bazén originálny. Vytvorte si svoje vlastné more vo vašej záhrade.

NOVA FARBY

Škála farieb Nova je jedným z najpokročilejších systémov gélových náterov na svete. Farby sa miešajú pomocou nového typu ferebných častíc a zdokonalenej základnej farby. Z pohladu estetického, tieto farby dodávajú vode v bazéne priesvitný holografický efekt, prejavujúci sa charakteristickým leskom.

Nezáväzná cenová ponuka
[]
1 Step 1
Meno
Adresa inštalácie bazéna
Telefón
Správa
0 /
Previous
Next
BI-LUMINATE A CYBER FARBY

Bi-Luminate povrch a jeho 3D farby sú revolučnou zmenou. Tieto farby menia vzhľad kompozitných bazénov uvedením drobných trblietavých častíc pod povrch a použitím dvoch farebných vrstiev namiesto jednej. Tento patentovaný Bi-Lumination proces vytvára jedinečný farebný dojem. Jeho hĺbka a trblietavé efekty poskytujú bazénom Compass možnosť vytvorenia jedinečnej palety nádherných farieb. Preto môže Váš bazén perfektnesplynúť s prostredím, alebo môže vytvoriť silný a emotívny prejav Vášho štýlu a vkusu.

Uvedené zobrazenie farieb je iba orientačné. Farebný vzorkovník je k dispozícii u nás na predajni.