Energetická efektivita a plná bezpečnosť

Lamelový kryt RolloCover je integrované lamelové prekrytie, ktoré zabezpečuje maximálnu efektívnosť a maximálnu bezpečnosť vášho bazéna. Solárne lamely zachytávajú solárnu energiu a zabezpečujú tak ohrev vody v bazéne o 4 až 8 °C, v závislosti na ročnom období a geografickej polohe. Počas noci sú vyparovanie a tepelné straty obmedzené na minimum. Lamelový kryt pre bazény udrží zátaž malých domácich maznáčikov a detí do hmotnosti 40kg. Pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti je na pozdĺžnych stranách rady XL zabudované madlo, ktoré zabraňuje potopeniu lamiel pri zátaži.

Charakteristiky lamelového prekrytia

Komora prekrytia Rollo Cover je integrálnou súčastou vášho bazéna a v nej je uložený navíjací mechanizmus. Keď sa roleta automaticky vysúva alebo zasúva, lamely sú navíjané na hriadeľ z nehrdzavejúcej ocele. Zariadenie je pohánané sofistikovaným motorom. Pri otvorení hladiny sa lamely ponoria pod hladinu vody. Od bazéna sú oddelené pevným panelom, ktorý má rovnakú farbu ako steny bazéna.

Lamely prekrytia

Lamely tvoriace prekrytie Rollo Cover je vyrobené z pevného PVC, so zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, UV žiareniu a v rôznych farebných prevedeniach.

Nezáväzná cenová ponuka
[]
1 Step 1
Meno
Adresa inštalácie bazéna
Telefón
Správa
0 /
Previous
Next