Ponúkame Vám kvalitnú bazénovú technológiu, ktorú navrhujeme individuálne pre každý bazén tak, aby Vám bazén prinášal len radosť a minimálnu starosť. Technológiu privezieme, nainštalujeme, odskúšame a odborne Vás zaškolíme. Ponúkame kompletný sortiment bazénového príslušenstva, oslovte nás, sme tu pre Vás.

Automatická úprava bazénovej vody

Slaná voda v bazéne pôsobí blahodarne na ľudskú pokožku. Soľ, ktorú dodávame je z Chorvátska a je trikrát praná a sušená. Salinátor funguje na princípe rozkladu soli, ktorá sa pomocou salinátoru premení na chlórovú dezinfekciu. Vzhľadom k tomu, že chlórová dezinfekcia zvyšuje hodnotu pH v bazénovej vode, vždy doporučujeme salinátor s automatickou úpravou pH. Minimalizuje sa tak čas potrebný k údržbe bazéna.

 • null

  VA SALT SMART

  VA SALT SMART je riadiaca jednotka pre slanú vodu s dávkovaním pH.

 • null

  Ey-Pool

  Ey-Pool je jednotka pre vzdialené ovládanie salinátora VA SALT SMART, bazénovej filtrácie, osvetlenia a atrakcií. Je možné kontrolovať a meniť základné parametre bazéna.

 • null

  VA DOS BASIC CHLOR

  VA DOS BASIC CHLOR je riadiaca jednotka s dávkovaním pH a chlóru. Možnosť napojiť na webovú alebo mobilnú aplikáciu a kontrolovať aktuálne hodnoty bazénovej vody.

 • null

  VArio

  VArio je inteligentné riadenie bazénovej technológie. Inteligentný systém VArio ovláda jednotlivé prvky bazénovej technológie cez internet, lokálnu WIFI sieť alebo pomocou dialkového ovládača.

Bazénové tepelné čerpadlá

Bazénové tepelné čerpadlá sú navrhnuté a vyvinuté primárne na ohrev bazénovej vody a sú naideálnejšou variantou ohrevu vody z hľadiska účinnosti a úspory elektrickej energie. Všetky nami dodávané tepelné čerpadlá majú možnosť chladenia a ovládania cez mobilnú aplikáciu.

 • null

  NORM

  Tepelné čerpadlo NORM je klasické výkonné tepelné čerpadlo s možnosťou chladenia.

 • null

  Rapid Invertor

  Tepelné čerpadlo Rapid Invertor je úsporné a tiché invertorové tepelné čerpadlo. WiFi.

 • null

  Rapid Inver-X

  Tepelné čerpadlo Rapid Inver-X je extrémne tiché invertorové tepelné čerpadlo. Turbo výkon 120%. SMART.

Bazénové vysávače

Bazénové vysávače v našej ponuke dokážu vyčistiť dno bazéna, bazénové steny a bazénovú linku. Vysávače sú plne automatické a sú nezávislé na filtračnej jednotke. Niektoré vysávače majú možnosť ovládania cez mobilnú aplikáciu.

 • null

  ZODIAC RT 2100 TORNAX

  Automatický bazénový vysávač ZODIAC RT 2100 TORNAX je určený pre domáce bazény s rozmermi max. 8x4m. Čistí iba dno bazéna.

 • null

  ZODIAC RV 5300 VORTEX

  Automatický vysávač ZODIAC RV 5300 VORTEX je výkonný vysávač pre domáce bazény s rozmermi max. 12x6m. Pohon všetkých kolies 4×4. Čistí dno, steny a hladinovú linku.

 • null

  Zodiac RA iQ Alpha

  Automatický bazénový vysávač Zodiac RA iQ Alpha je vhodný pre domáce bazény s rozmermi max. 15 x 7 metrov. Pohon všetkých kolies 4×4. Čistí dno, steny a hladinovú linku.

Bazénová filtrácia a filtračné čerpadlá

Bazénová filtrácia a filtračné čerpadlá sú dôležitá súčasť bazéna, preto pristupujeme ku každému bazénu individuálne a navrhujeme najvhodnejšiu filtráciu a typ bazénového čerpadla.

 • null

  Laminátový filter PACIFIC

  Filter PACIFIC je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami. Kvalitná UV odolná filtračná nádoba s pevnou plastovou základňou.

 • null

  Laminátový filter LISBOA

  Laminátový filter LISBOA je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami, lesklý lakovaný povrch a pevná plastová základňa.

 • null

  Čerpadlo PREVA

  Čerpadlo PREVA je samonasávacie s veľkokapacitným predfiltrom. Čerpadlo je vhodné pre slanú a morskú vodu.

 • null

  Čerpadlo BETTAR BADU TOP II

  Čerpadlo BETTAR BADU TOP II je samonasávacie s veľkokapacitným predfiltrom. Dlhá životnosť a tichý chod čerpadla. Čerpadlo je vhodné pre slanú vodu.

Bazénové príslušenstvo

V našej ponuke máme kompletné bazénové príslušenstvo od ručných vysávačov, bazénovej chémie až po náhradné súčiastky pre čerpadlá, filtrácie, automatické dávkovače chémie…

 • null

  PRÍSLUŠENSTVO

  Kompletná ponuka bazénového príslušenstva, vysávače, sitá, kartáče, teplomer, tester…

 • null

  CHEMOFORM a ASEKO

  V ponuke máme kompletnú kvalitnú bazénovú chémiu CHEMOFORMASEKO a CTX