Ponúkame Vám kvalitnú bazénovú technológiu, ktorú navrhujeme individuálne pre každý bazén tak, aby Vám bazén prinášal len radosť a minimálnu starosť. Technológiu privezieme, nainštalujeme, odskúšame a odborne Vás zaškolíme. Ponúkame kompletný sortiment bazénového príslušenstva, oslovte nás, sme tu pre Vás.

Bazénová filtrácia

Bazénová filtrácia je dôležitá súčasť bazéna, preto pristupujeme ku každému bazénu individuálne a navrhujeme najvhodnejšiu filtráciu pre konkrétny bazén. Dodávame a inštalujeme pieskové filtrácie pre sladkú a aj slanú vodu. Dôležitý údaj pre správnu funkčnosť pieskovej filtrácie je objem vody v bazéne. Pri výmene pôvodnej filtrácie za novú upravíme pripojovacie potrubie podľa potreby na mieru.

  • null

  • null

Filtračné čerpadlá

Dodávame a inštalujeme filtračné čerpadlá pre sladkú a aj slanú vodu. Dôležitý údaj pre správnu funkčnosť filtračného čerpadla je objem vody v bazéne, ale aj vzdialenosť filtrácie od bazéna. Pri výmene pôvodného filtračného čerpadla za nové upravíme pripojovacie potrubie podľa potreby na mieru.


Slaná úprava vody

Slaná voda v bazéne pôsobí blahodárne na ľudskú pokožku. Soľ, ktorú dodávame je z Chorvátska a je trikrát praná a sušená. Salinátor funguje na princípe rozkladu soli, ktorá sa pomocou salinátoru premení na chlórovú dezinfekciu. Vzhľadom k tomu, že chlórová dezinfekcia zvyšuje hodnotu pH v bazénovej vode, vždy doporučujeme salinátor s automatickou úpravou pH. Minimalizuje sa tak čas potrebný k údržbe bazéna. 

  • null

  • null

Bazénové tepelné čerpadlá

Bazénové tepelné čerpadlá sú navrhnuté a vyvinuté primárne na ohrev bazénovej vody a sú naideálnejšou variantou ohrevu vody z hľadiska účinnosti a úspory elektrickej energie. Všetky nami dodávané tepelné čerpadlá majú možnosť chladenia a ovládania cez mobilnú aplikáciu. Pokiaľ sa radi kúpete v teplejšej vode, ale nechcete čakať na teplé a slnečné počasie, tepelné čerpadlo je riešenie práve pre Vás. 


Bazénové vysávače

Bazénové vysávače v našej ponuke dokážu vyčistiť dno bazéna, bazénové steny a bazénovú linku. Vysávače sú plne automatické a sú nezávislé na filtračnej jednotke. Pohon všetkých 4 kolies a silné čerpadlo zaisťujú priľnutie na akýkoľvek povrch bazéna a prekonanie akejkoľvek prekážky.

  • null

  • null

Bazénové príslušenstvo

V našej ponuke máme kompletné bazénové príslušenstvo od ručných vysávačov, bazénovej chémie až po náhradné súčiastky pre čerpadlá, filtrácie, automatické dávkovače chémie a iné.