Ponúkame Vám kvalitnú bazénovú technológiu, ktorú navrhujeme individuálne pre každý bazén tak, aby Vám bazén prinášal len radosť a minimálnu starosť. Technológiu privezieme, nainštalujeme, odskúšame a odborne Vás zaškolíme. Ponúkame kompletný sortiment bazénového príslušenstva, oslovte nás, sme tu pre Vás.

Salinátory

Slaná voda v bazéne pôsobí blahodarne na ľudskú pokožku. Soľ, ktorú dodávame je z Chorvátska a je trikrát praná a sušená. Salinátor funguje na princípe rozkladu soli, ktorá sa pomocou salinátoru premení na chlórovú dezinfekciu. Vzhľadom k tomu, že chlórová dezinfekcia zvyšuje hodnotu pH v bazénovej vode, vždy doporučujeme salinátor s automatickou úpravou pH. Minimalizuje sa tak čas potrebný k údržbe bazéna.

 • null

  VA SALT SMART

  Úprava slanej vody VA SALT SMART s automatickou reguláciou pH a ORP (chlór).

 • null

  VA SALT

  Úprava slanej vody VA SALT bez pH a s manuálnou reguláciou produkcie chlóru.

 • null

  Ey-Pool

  Ey-Pool je jednoduché a intuitívne ovládanie salinátora VA SALT SMART a kontrola hodnôt bazénovej vody cez webové rozhranie.

 • null

  Morská soľ

  Morská soľ SPECIAL, 3x praná a sušená, 1-3 mm/25kg (Chorvátsko).

Bazénové tepelné čerpadlá

Bazénové tepelné čerpadlá sú navrhnuté a vyvinuté primárne na ohrev bazénovej vody a sú naideálnejšou variantou ohrevu vody z hľadiska účinnosti a úspory elektrickej energie. Všetky nami dodávané tepelné čerpadlá majú možnosť chladenia a ovládania cez mobilnú aplikáciu.

 • null

  NORM

  Tepelné čerpadlo NORM je klasické výkonné tepelné čerpadlo s možnosťou chladenia.

 • null

  Rapid Invertor

  Tepelné čerpadlo Rapid Invertor je úsporné a tiché invertorové tepelné čerpadlo. WiFi.

 • null

  Rapid Inver-X

  Tepelné čerpadlo Rapid Inver-X je extrémne tiché invertorové tepelné čerpadlo. Turbo výkon 120%. SMART.

Bazénové vysávače

Bazénové vysávače v našej ponuke dokážu vyčistiť dno bazéna, bazénové steny a bazénovú linku. Vysávače sú plne automatické a sú nezávislé na filtračnej jednotke. Niektoré vysávače majú možnosť ovládania cez mobilnú aplikáciu.

 • null

  ZODIAC RT 2100 TORNAX

  Automatický bazénový vysávač ZODIAC RT 2100 TORNAX je určený pre domáce bazény s rozmermi max. 8x4m. Čistí iba dno bazéna.

 • null

  ZODIAC RV 5300 VORTEX

  Automatický vysávač ZODIAC RV 5300 VORTEX je výkonný vysávač pre domáce bazény s rozmermi max. 12x6m. Pohon všetkých kolies 4×4. Čistí dno, steny a hladinovú linku.

 • null

  Zodiac RA iQ Alpha

  Automatický bazénový vysávač Zodiac RA iQ Alpha je vhodný pre domáce bazény s rozmermi max. 15 x 7 metrov. Pohon všetkých kolies 4×4. Čistí dno, steny a hladinovú linku.

Bazénová filtrácia a filtračné čerpadlá

Bazénová filtrácia a filtračné čerpadlá sú dôležitá súčasť bazéna, preto pristupujeme ku každému bazénu individuálne a navrhujeme najvhodnejšiu filtráciu a typ bazénového čerpadla.

 • null

  TRITON NEO CLEAR PRO

  Filter TRITON NEO CLEAR PRO je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami, lesklý lakovaný povrch a pevná plastová základňa. ClearPro je patentovaná technológia, ktorá zaručuje veľmi vysokú úroveň filtrácie.

 • null

  Laminátový filter LISBOA

  Laminátový filter LISBOA je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami, lesklý lakovaný povrch a pevná plastová základňa.

 • null

  Čerpadlo PREVA

  Čerpadlo PREVA je samonasávacie s veľkokapacitným predfiltrom. Čerpadlo je vhodné pre slanú a morskú vodu.

 • null

  Čerpadlo BETTAR BADU TOP II

  Čerpadlo BETTAR BADU TOP II je samonasávacie s veľkokapacitným predfiltrom. Dlhá životnosť a tichý chod čerpadla. Čerpadlo je vhodné pre slanú vodu.

Bazénové príslušenstvo

V našej ponuke máme kompletné bazénové príslušenstvo od ručných vysávačov, bazénovej chémie až po náhradné súčiastky pre čerpadlá, filtrácie, automatické dávkovače chémie…

 • null

  PRÍSLUŠENSTVO

  Kompletná ponuka bazénového príslušenstva, vysávače, sitá, kartáče, teplomer, tester…

 • null

  CHEMOFORM a ASEKO

  V ponuke máme kompletnú kvalitnú bazénovú chémiu CHEMOFORM a ASEKO