Ponúkame Vám kvalitnú bazénovú technológiu, ktorú navrhujeme individuálne pre každý bazén tak, aby Vám bazén prinášal len radosť a minimálnu starosť. Technológiu privezieme, nainštalujeme, odskúšame a odborne Vás zaškolíme. Ponúkame kompletný sortiment bazénového príslušenstva, oslovte nás, sme tu pre Vás.

Automatická úprava bazénovej vody

Slaná voda v bazéne pôsobí blahodarne na ľudskú pokožku. Soľ, ktorú dodávame je z Chorvátska a je trikrát praná a sušená. Salinátor funguje na princípe rozkladu soli, ktorá sa pomocou salinátoru premení na chlórovú dezinfekciu. Vzhľadom k tomu, že chlórová dezinfekcia zvyšuje hodnotu pH v bazénovej vode, vždy doporučujeme salinátor s automatickou úpravou pH. Minimalizuje sa tak čas potrebný k údržbe bazéna.

 • null

  VA SALT SMART

  VA SALT SMART je kompaktná jednotka úpravy slanej vody určená pre privátne bazény s krytím IP 65, produkciou 10-25 g/h, možnosťou pripojenia mechanickej prietokovej klapky, senzora salinity a vzdialeného ovládania cez internet Ey-Pool. Stanica má integrovanú automatickú úpravu výkonu s ohľadom na zakrytie bazéna, reguláciu pH a reguláciu FCL alebo ORP (podľa typu sondy).

 • null

  Ey-Pool

  Ey-Pool je vzdialené ovládanie salinátora VA SALT SMART cez internet
  • Jednoduché a intuitivné ovládanie cez webové rozhranie Vám umožní vidieť a meniť základné parametre bazéna.
  • Možnosť ovládania a časového nastavenia až 8 výstupných relé signálov, napr. filtrácia, ohrev, osvetlenie, úprava vody, vodné atrakcie, atp.
  • Pripojenie k internetu cez LAN kábel alebo WIFI pripojenie

 • null

  VA DOS BASIC CHLOR

  VA DOS BASIC CHLOR automatická stanica je vybavená meracími sondami pH/ORP a dvoma peristaltickými čerpadlami na dávkovanie pH a chlóru. Namerané hodnoty sú zobrazené na prehľadnom grafickom displeji.
  Integrovaný WiFi modul a aplikácia „SEKOlink” umožňujú vzdialené ovládanie smart telefónom

 • null

  VArio

  VArio – ďaka inteligentnému systému VArio je možné jednotlivé prvky bazénovej technológie ovládať cez internet, lokálnu WIFI sieť alebo pomocou diaľkového ovládača.
  DIN modul ďalej umožňuje servisný prístup bazenárov cez internet a zasielanie zvolených alarmov a ďalších prevádzkových hlásení e-mailom alebo cez SMS.

Bazénové tepelné čerpadlá

Bazénové tepelné čerpadlá sú navrhnuté a vyvinuté primárne na ohrev bazénovej vody a sú naideálnejšou variantou ohrevu vody z hľadiska účinnosti a úspory elektrickej energie. Všetky nami dodávané tepelné čerpadlá majú možnosť chladenia a ovládania cez mobilnú aplikáciu.

 • null

  Rapid Invertor

  Tepelné čerpadlo Rapid Invertor  je plne invertorové tepelné čerpadlo. Je osadené invertorovým kompresorom a motorom ventilátora, vďaka čomu sa dá korigovať plynule príkon aj rýchlosť ventilátora. Bazén je vďaka tomu inteligentne vykurovaný s maximálnou efektivitou. Tepelné čerpadlo Rapid Inverter sa automaticky nastaví na výkon 25% až 100% podľa aktuálnej potreby vykurovania. Väčšinu času beží iba pri strednej alebo nízkej rýchlosti, čo maximalizuje efektivitu.

 • null

  Rapid Inver-X

  Tepelné čerpadlo Rapid Inver-X je vybavený invertorovým kompresorom a motorom ventilátora, vďaka čomu je príkon aj rýchlosť ventilátora plynule regulovaná elektronikou podľa aktuálnej potreby. Veľkou výhodou tohto systému je rýchlejší ohrev a udržiavanie konštantnej teploty vody, pričom odpadajú „studené štarty“, ktoré majú vplyv na životnosť ako komponentov tepelného čerpadla, tak aj na zaťaženie elektrickej energie. Spojením technológie „Full-Inverter“ s technologicky vylepšenými komponentmi bola dosiahnutá kvalitnejšia výmena tepla a lepšia cirkulácia vzduchu. Nové šasi, inovovaný výparník a odizolovaný kompresor zaisťujú schopnosť okamžitého nárastu vykurovacieho výkonu o 20% bez navýšenia hlučnosti a spotreby energie.

 • null

  Mr.ECO

  Tepelné invertorové čerpadlo Mr.ECOvyužíva vyspelú DC INVERTOROVÚ technológiu. Mení vykurovací výkon úpravou frekvencie kompresora a rýchlosti motora ventilátora. Spotrebuje menej elektrickej energie. Má presnú reguláciu teploty. Keď sa teplota vody v bazéne blíži k nastavenej hodnote, bazénová voda sa ohrieva pri nižšej rýchlosti, čo umožňuje vyššiu účinnosť (C.O.P) a tichšiu prevádzku. Preto je Invertor Mr. Eco energeticky úspornejší a tichší ako tradičné On / Off bazénové tepelné čerpadlá.

 • null

  Mr.SILENCE

  Tepelné čerpadlo Mr.Silence InverPad je najtichšia a najšetrnejšia invertorová technológia v bazénovom priemysle. Kombinuje jedinečný dizajn prúdenia vzduchu, ktorý eliminuje hlučnosť a zabezpečuje pre zákazníka najtichší výkon. Priemerná úroveň hluku je 40 dB (A) vo vzdialenosti 1 metra, tiché ako chladnička. Navyše, využíva špičkový efektívny riadiaci systém bezstupňového DC invertora, poskytuje úžasný výkon v oblasti úspory energie.

 • null

  Mr.PERFECT

  Tepelné čerpadlo Mr.PERFECT InverPad® Turbo je inovatívny a jedinečný patent, ktorý vlastní spoločnosť Aquark. Prvýkrát v bazénovom priemysle využíva najpokročilejšiu tichú technológiu v Turbofan, ktorá je kombinovaná s aerodynamickou optimalizáciou a najlepšími technológiami na potláčanie hluku, aby stanovila nový míľnik v hladine hluku. Mechanický hluk nepočuť takmer vôbec. Špičkový efektívny riadiaci systém bezstupňového DC invertora, poskytuje úžasný výkon v oblasti úspory energie.

Bazénové vysávače

Bazénové vysávače v našej ponuke dokážu vyčistiť dno bazéna, bazénové steny a bazénovú linku. Vysávače sú plne automatické a sú nezávislé na filtračnej jednotke. Niektoré vysávače majú možnosť ovládania cez mobilnú aplikáciu.

 • null

  ZODIAC RT 2100 TORNAX

  Automatický bazénový vysávač ZODIAC RT 2100 TORNAX Zodiac prichádza s novinkou, ktorá sa svojou cenou vyrovná poloautomatickým vysávačom. Vďaka jednoduchému ovládaniu zvládne tohto robota ovládať naozaj každý.

 • null

  ZODIAC RV 5300 VORTEX

  Automatický vysávač ZODIAC RV 5300 VORTEXrobotické vysávače RV sú najvýkonnejšie vysávače pre privátne bazény na trhu. Pohon všetkých 4 kolies a silné čerpadlo zaisťujú priľnutie na akýkoľvek povrch bazéna a prekonanie akejkoľvek prekážky. Čistí dno, steny a hladinovú linku. Vysávač RV 5300 je vhodný pre bazény o rozmere až 12 x 6m.

 • null

  Zodiac RA iQ Alpha

  Automatický bazénový vysávač Zodiac RA iQ Alpha jedná sa o nástupcu overeného radu RV a sú najvýkonnejšími vysávačmi pre privátne bazény na trhu. Pohon všetkých 4 kolies a silné čerpadlo zaisťujú priľnutie na akýkoľvek povrch bazéna a prekonanie akejkoľvek prekážky. Čistí dno, steny a hladinovú linku. Tieto vysávače majú inteligentný systém čistenia „SensorNavSystem“ – spustením čistiaceho programu SMART si RA Alpha iQ zameria rozmer bazéna a vypočíta optimálny čas čítania pre daný bazén. Tieto vysávače je možné prepojiť s aplikáciou iAqualink a sledovať ich pomocou mobilného telefónu.

Bazénová filtrácia a filtračné čerpadlá

Bazénová filtrácia a filtračné čerpadlá sú dôležitá súčasť bazéna, preto pristupujeme ku každému bazénu individuálne a navrhujeme najvhodnejšiu filtráciu a typ bazénového čerpadla.

 • null

  Laminátový filter LISBOA

  Laminátový filter LISBOA je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami, lesklý lakovaný povrch a pevná plastová základňa.

 • null

  Laminátový filter PACIFIC

  Filter PACIFIC je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami. Kvalitná UV odolná filtračná nádoba s pevnou plastovou základňou.

 • null

  Laminátový filter PACIFIC PLUS

  Filter PACIFIC PLUS je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami. Kvalitná UV odolná filtračná nádoba s pevnou plastovou základňou. Veľké priehľadné vrchné viečko pre pohodlnejšiu kontrolu filtračného média.

 • null

  Čerpadlo PREVA

  Čerpadlo PREVA je samonasávacie čerpadlo. Veľký predfilter spolu s vynikajúcim hydraulickým výkonom poskytujú veľkú filtračnú kapacitu
  Predfilter má priehľadné polykarbonátové veko ktoré umožňuje jednoduchú kontrolu miery znečistenia filtračného košíka Polypropylén použitý na výrobu komponentov čerpadla je odolný voči chemickým vplyvom a je zosilnený skleným vláknom zaisťujúcim vynikajúcu životnosť týchto komponentov

 • null

  Čerpadlo BETTAR BADU TOP II

  Čerpadlo BETTAR BADU TOP II výrobcom čerpadiel Bettar je nemecká firma Speck Pumpen. Čerpadlá Badu Top II/Bettar sú určené pre sladkú aj slanú vodu v bazéne. Maximálna prípustná salinita Bettar je 0,5% (5mg/liter). Čerpadlá sú samonasávacie, vďaka čomu ich možno osadiť aj vyššie ako je vodná hladina bazéna. Bettar sa vyznačuje nízkou hlučnosťou a malou spotrebou elektrickej energie.

 • null

  Čerpadlo BADU PRIME

  BADU PRIME  výrobcom čerpadiel Badu Prime je nemecká firma Speck Pumpen. Táto značka čerpadiel je používaná na pieskové filtrácie už viac ako 30 rokov. Špičková kvalita a dlhá životnosť sú hlavnou prednosťou čerpadiel Badu Prime. Tiché a úsporné filtračné čerpadlo. Pokial hľadáte čerpadlo, ktoré vydrží, tak toto je správna voľba.

Bazénové príslušenstvo

V našej ponuke máme kompletné bazénové príslušenstvo od ručných vysávačov, bazénovej chémie až po náhradné súčiastky pre čerpadlá, filtrácie, automatické dávkovače chémie…

 • null

  PRÍSLUŠENSTVO

  Kompletná ponuka bazénového príslušenstva, vysávače, sitá, kartáče, teplomer, tester…

 • null

  CHEMOFORM a ASEKO

  V ponuke máme kompletnú kvalitnú bazénovú chémiu CHEMOFORMASEKO a CTX