ZÁKLADNÁ BAZÉNOVÁ TECHNOLÓGIA A PRÍSLUŠENSTVO, NUTNÁ VÝBAVA KAŽDÉHO BAZÉNA.

Skimmer 17,5l (hladinový zberač nečistôt) slúži k odvodu znečistenej bazénovej vody do filtrácie. Skimmer je plastová nádoba zabudovaná na vonkajšej stene bazéna. Recirkulačné (vratné) trysky slúžia k vráteniu už upravenej vody späť do bazéna. Materiál biely ABS: nepodlieha zmenám v dôsledku vystaveniu chemickým ani atmosférickým vplyvom. Recirkulačné (vratné) trysky slúžia k vráteniu už upravenej vody späť do bazéna. Dnová výpusť je integrovaná v telese bazéna a je vo farbe bazéna.

Cena od 376,00 € s DPH, komplet set.

Integrovaný hydrostatický ventil slúži na uvoľnenie/vyrovnanie tlaku spodnej vody, je zakrytý tzv. deklom vo farbe bazéna.

V cene telesa bazéna.

PVC-U odolné tlakové tvarovky, kvalitné a odolné Easyfit guľové ventile, trubky a bazénové hadice sa spájajú lepením alebo mechanickým spojom. Všetky PVC-U tvarovky majú chemickú odolnosť. Inštalačný materiál zahŕňa aj čistiace prostriedky a kvalitné lepidlá, elektroinštalačný materiál, pomocný materiál a tesniaci materiál.

Individuálne podľa vybavenosti bazéna.

Automatické elektrické ovládanie pre bazénovú technológiu a ostatných doplnkov v bazéne. Krytie IP 65. Rozvádzač obsahuje prúdový chránič 30 mA, prepínač auto/ručný režim chodu filtrácie, časové spínacie hodiny, istič filtrácie, istič protiprúdu, istič tepelného čerpadla…

Cena od 214,00 € s DPH.

Laminátový filter LISBOA je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami, lesklý lakovaný povrch a pevná plastová základňa. Súčastou je šestcestný ventil, vrchné viečko je veľkého priemeru pre jednoduchšiu výmenu filtračného piesku. Filter má odvzdušnovací a vypúštací ventil. Je vysoko pevný. Priemer nádoby 450 – 600 mm, filtračná náplň 70 – 125 kg, prietok 8 – 14 m3/hod. Bočný 6-cestný ventil 1,5″.

Cena od 530,00 € s DPH.

Piesok pre bazénové filtrácie 25 kg. Kremičitý piesok so zrnitosťou 0,4 – 1,2 mm pre všetky typy bazénových filtrácií s pieskovou náplňou. Veľmi kvalitný filtračný piesok so životnosťou až 5 rokov.

Cena od 9,50 € s DPH.

Čerpadlo PREVA je samonasávacie s velkokapacitným predfiltrom. Telo čerpadla je z polypropylénu zosilneného sklenením vláknom, čo mu dáva nadštandardnú životnosť. Tesniaci segment z karbon.keramiky a nerez oceli AISI 316 je v turbíne uložený na brondzovom zástreku. Dlhá životnosť a tichý chod čerpadla. Čerpadlo je vhodné pre slanú a morskú vodu. Čerpadlá PREVA 25 – 100. Prietok 4 – 16 m3/hod.

Cena od 309,00 € s DPH.

Balíček Exkluzívnej sady bazénového príslušenstva a kvalitnej bazénovej chémie Chemoform. Flexibilná bazénová kefa, teplomer, sieťka do hĺbky, hladinová sieťka, trojúholníkový vysávač, teleskopická zosílená tyč, plávajúca špirálová hadica, tabletkový tester pH – Cl, stabilizovaný chlórgranulát 1kg, prejasnovač 1l, algicid 1l, základný čistič 1l. Alternatíva – BST bazénové super tablety 3kg, pH Mínus granulát 5kg.

Cena od 159,00 € s DPH, komplet set.
VOLITEĽNÁ BAZÉNOVÁ TECHNOLÓGIA A PRÍSLUŠENSTVO

Vysoká svietivosť, nízka spotreba prúdu, rovnomerné osvetlenie bazéna. Vysoká kvalita, odolné voči chlóru a soli. 540 lm, 5,4W. Farba biela. Ochrana IPx8. Bezpečnostný transformátor + diaľkové ovládanie, dosah až 20m.

Cena od 258,00 € s DPH, komplet set.

Dopúštanie vody je v ímke spojené s hladinou vody v bazéne – plavákový dopúštací systém. Najlepší systém a spôsob ako udržovať optimálnu hladinu vody v bazéne, regulátor automaticky doplní vodu a vyrovná straty ktoré vzniknú pri filtrovaní, odparovaní…

Cena od 86,00 € s DPH.

Úprava slanej vody VA SALT SMART s automatickou reguláciou pH a ORP (chlór). Tento salinátor automaticky meria a reguluje hodnotu pH a množstva chlóru v bazéne. Má prehľadný displej, na ktorom sú zobrazené aktuálne hodnoty vody. Salinátor s jednoduchým ovládaním v českom jazyku je plno automatický a zabezpečí vám krištáľovo čistú vodu po celú kúpaciu sezónu. Salinita 4 – 5 g/l.

Cena od 1 523,00 € s DPH.

Morská soľ SPECIAL, 3x praná a sušená, 1-3 mm/25kg (Chorvátsko).

Cena od 12,50 € s DPH.

Ey-Pool je jednoduché a intuitívne ovládanie cez webové rozhranie. Umožní vám vidieť a meniť základné parametre bazéna. Možnosť ovládania až 8 výstupných relé signálov, napr. filtrácia, osvetlenie, ohrev, závlaha… V prípade technického problému vás systém bude imformovať pomocou alarmových notifikácií. Pripojenie k internetu pomocou LAN alebo WIFI.

Cena od 990,00 € s DPH, komplet set.

Tepelné čerpadlo NORM ponúka vysokú úsporu energie oproti tradičným metódam ohrevu bazéna. Rozdielom je vysoká energetická úspora získavaním tepla zo vzduchu. Z každého vloženého kilowattu elektrickej energie získame skoro 6kW výkonu ohrevu. Tepelný výkon 6 – 13 kW.

Cena od 1 078,00 € s DPH.

Rapid Invertor HP je prvé plne invertorové čerpadlo na trhu. Je osadené plne invertorovým kompresorom a motorom ventilátoru, vďaka čomu si koriguje plynule príkon a rýchlosť ventilátora. Bazén je vďaka tomu inteligentne vyhrievaný s maximálnou efektivitou. Tepelné čerpadlo si automaticky nastaví výkon 25% až 100% podľa aktuálnej potreby tepelného výkonu. Úspora energie – až dvakrát lacnejšia prevádzka ako bežné bazénové tepelné čerpadlo a je desaťkrát tichšie ako bežné bazénové tepelné čerpadlo. Tepelný výkon 10 – 36 kW. Možnosť pripojenia a ovládania cez WiFi.

Cena od 1 688,00 € s DPH.

Bazénový protiprúd MARLIN XS je jednotryskový protiprúd a radí sa medzi najpopulárnejšie vodné atrakcie pre súkromné bazény. Silný prúd vody môžete využiť na plávanie, masáž chrbta alebo k vodným hrám s vašimi deťmi. Čerpadlo nasáva vodu cez otvory po obvode plastového čela protiprúdu a vháňa ju späť smerovo prispôsobiteľnou tryskou s priemerom 40mm. Ovládanie protiprúdu je umiestnené na čele masky tak aby sa dal komfortne ovládať priamo z vody. Výkon protiprúdu 65-92m3/hod.

Cena od 1 295,00 € s DPH.

Automatický bazénový vysávač Zodiac RA iQ Alpha je vhodný pre domáce bazény s rozmermi max. 15 x 7 metrov. Bazénové vysávače Alpha iQ RA sú nástupcom preverenej série RV a patria medzi jedny z najvýkonnejších vysávačov pre súkromné bazény. Pohon všetkých 4 kolies a silné čerpadlo zaisťujú priľnutie na akýkoľvek povrch bazénu a prekonanie akejkoľvek prekážky. Čistia dno, steny a hladinovú linku. Tieto vysávače možno prepojiť s aplikáciou iAqualink a sledovať/ovládať ich pomocou mobilného telefónu.

Cena od 1 665,00 € s DPH.

Nerezový chrlič sa vyrába v rôznych tvaroch a veľkostiach. Najčastejšie využitie chrliča je na masáž ramien. Prietok 6 – 32 m3/hod.

Cena od 1 542,00 € s DPH, komplet set.

Masážne trysky sú inštalované v relaxačnej zóne (lavica na sedenie, schody). Jemný prúd vody zmiešaný so vzduchom vytvorí príjemnú masáž. Prietok 5 – 12 m3hod.

Cena od 1 140,00 € s DPH, komplet set.

Ponúkame varianty zastrešenia od jednoduchých modelov prekrytia až po celopochôdzne zastrešenia. Naše zastrešenie je možné vylepšiť širokou škálou doplnkov, zvolením tej správnej farby profilu, tak aby sa skutočne stalo ozdobou vašej záhrady.

Viac informácií

Roletový kryt Rollo Cover pre bazény Compass je integrované lamelové prekrytie, ktoré efektívne zahrieva vodu v bazéne a zároveň zaisťuje jeho bezpečnosť.

Viac informácií

V prípade, že nie je možné umiestniť roletu pod hladinu, existuje tzv. nadhladinový systém, kde je nosná konštrukcia s nábalom umiestnená za bazénom.

Viac informácií

Princíp funkčnosti samočistiaceho systému Vantage je neustále prúdenie vody. Je to ako čistý horský potok, v ktorom neustále tečie voda a odplaví každú nečistotu, každý spadnutý list zo stromu.

Viac informácií

Cena od 2 255,00 € s DPH, komplet set.
Voliteľnú bazénovú technológiu a príslušenstvo Vám naceníme na požiadanie ku konkrétnemu vybranému bazénu v nezáväznej cenovej ponuke