Ponúkame Vám kvalitnú bazénovú technológiu, ktorú navrhujeme individuálne pre každý bazén tak, aby Vám bazén prinášal len radosť a minimálnu starosť. Technológiu privezieme, nainštalujeme, odskúšame a odborne Vás zaškolíme. Ponúkame kompletný sortiment bazénového príslušenstva, oslovte nás, sme tu pre Vás.

Salinátory

Slaná voda v bazéne pôsobí blahodárne na ľudskú pokožku. Soľ, ktorú dodávame je z Chorvátska a je trikrát praná a sušená. Salinátor funguje na princípe rozkladu soli, ktorá sa pomocou salinátoru premení na chlórovú dezinfekciu. Vzhľadom k tomu, že chlórová dezinfekcia zvyšuje hodnotu pH v bazénovej vode, vždy doporučujeme salinátor s automatickou úpravou pH. Minimalizuje sa tak čas potrebný k údržbe bazéna.

null

Úprava slanej vody VA SALT SMART s automatickou reguláciou pH a ORP (chlór).

null

Úprava slanej vody VA SALT bez pH a s manuálnou reguláciou produkcie chlóru.

null

Ey-Pool je jednoduché a intuitívne ovládanie salinátora VA SALT SMART a kontrola hodnôt bazénovej vody cez webové rozhranie.

null

Morská soľ SPECIAL, 3x praná a sušená, 1-3 mm/25kg (Chorvátsko).

Tepelné čerpadlá

Bazénové tepelné čerpadlá sú navrhnuté a vyvinuté primárne na ohrev bazénovej vody a sú naideálnejšou variantou ohrevu vody z hľadiska účinnosti a úspory elektrickej energie. Všetky nami dodávané tepelné čerpadlá majú možnosť chladenia a ovládania cez mobilnú aplikáciu.

null

Tepelné čerpadlo NORM je klasické výkonné tepelné čerpadlo s možnosťou chladenia.

null

Tepelné čerpadlo Rapid Invertor je úsporné a tiché invertorové tepelné čerpadlo. WiFi.

null

Tepelné čerpadlo Rapid Inver-X je extrémne tiché invertorové tepelné čerpadlo. Turbo výkon 120%. SMART.

Automatické vysávače

Bazénové vysávače v našej ponuke dokážu vyčistiť dno bazéna, bazénové steny a bazénovú linku. Vysávače sú plne automatické a sú nezávislé na filtračnej jednotke. Niektoré vysávače majú možnosť ovládania cez mobilnú aplikáciu.

null

Automatický bazénový vysávač ZODIAC RT 2100 TORNAX je určený pre domáce bazény s rozmermi max. 8x4m. Čistí iba dno bazéna.

null

Automatický vysávač ZODIAC RV 5300 VORTEX je výkonný vysávač pre domáce bazény s rozmermi max. 12x6m. Pohon všetkých kolies 4×4. Čistí dno, steny a hladinovú linku.

null

Automatický bazénový vysávač Zodiac RA iQ Alpha je vhodný pre domáce bazény s rozmermi max. 15 x 7 metrov. Pohon všetkých kolies 4×4. Čistí dno, steny a hladinovú linku.

Filtrácie a filtračné čerpadlá

Bazénová filtrácia a filtračné čerpadlá sú dôležitá súčasť bazéna, preto pristupujeme ku každému bazénu individuálne a navrhujeme najvhodnejšiu filtráciu a typ bazénového čerpadla.

null

Filter TRITON NEO CLEAR PRO je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami, lesklý lakovaný povrch a pevná plastová základňa. ClearPro je patentovaná technológia, ktorá zaručuje veľmi vysokú úroveň filtrácie.

null

Laminátový filter LISBOA je vyrobený z polyesterovej živice zosilnenej sklenenými vláknami, lesklý lakovaný povrch a pevná plastová základňa.

null

Čerpadlo PREVA je samonasávacie s veľkokapacitným predfiltrom. Čerpadlo je vhodné pre slanú a morskú vodu.

null

Čerpadlo BETTAR BADU TOP II je samonasávacie s veľkokapacitným predfiltrom. Dlhá životnosť a tichý chod čerpadla. Čerpadlo je vhodné pre slanú vodu.

Bazénové príslušenstvo

V našej ponuke máme kompletné bazénové príslušenstvo od ručných vysávačov, bazénovej chémie až po náhradné súčiastky pre čerpadlá, filtrácie, automatické dávkovače chémie…

null

Kompletná ponuka bazénového príslušenstva, vysávače, sitá, kartáče, teplomer, tester…

null

V ponuke máme kompletnú kvalitnú bazénovú chémiu CHEMOFORM a ASEKO

Napíšte nám
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right