o nás

KERAMICKÉ BAZÉNY

Keramické bazény pre tých, ktorí milujú dizajn, jednoduchosť a krásu. Keramické bazény Compass sa svojím dizajnom hodia k modernej vile a aj ku klasickému domu. Sú vhodné do záhrady, na terasu priamo k domu, alebo do interiéru ako vnútorný bazén.

Bazény s keramickým jadrom, karbónovými výstužami a systémom všetkých vrstiev, z ktorých sú zložené, umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž bez betónovej základovej dosky počas niekoľkých dní.

Široký výber možností

Malé bazény do 7,5m

Tieto bazény sú ideálne pre domy s menším pozemkom či záhradou.
Vďaka rôznym dostupným tvarom našich keramických bazénov sa Váš sen poľahky stane skutočnosťou aj napriek obmedzenému priestoru.

Stredné bazény od 7,5 m do 8,8 m

Naše najpredávanejšie keramické bazény, ktoré sa stanú skutočným klenotom každej záhrady či akéhokoľvek domu. Vyberte si doplnky podľa svojej chuti a užívajte si vašu rodinnú zábavu.

Veľké bazény nad 8,8 m

Vďaka svojej dĺžke, viac ako 8,8 m, a dvom plaveckým dráham prinášajú tieto bazény skutočné potešenie z plávania.

RD – rovné dno
ŠD – šikmé dno
Rozmer bazéna je vrátane vonkajšej hrany, vnútorný rozmer bazéna je vo výsledku o niečo menší.

Vyberte si z veľkej farebnej škály bazénov Compass…

NOVA farby

Škála farieb Nova® je jedným z najpokročilejších systémov gélových náterov na svete. Farby sa miešajú pomocou nového typu farebných častíc a zdokonalenej základovej farby. Z pohľadu estetického, tieto farby dodávajú vode v bazéne priesvitný holografický efekt, prejavujúci sa charakteristickým leskom.

Bi-Luminite & Cyber farby

Bi-Luminite® povrch a jeho 3D bazénové farby sú revolučnou zmenou. Tieto farby menia vzhľad kompozitných bazénov uvedením drobných trblietavých častíc pod povrch a použitím dvoch farebných vrstiev namiesto jednej. Tento patentovaný Bi-lumination proces vytvára jedinečný farebný dojem. Jeho hĺbka a trblietavé efekty vytvárajú v bazénoch Compass jedinečnú paletu nádherných farieb. Preto môže váš bazén perfektne splynúť s prostredím alebo môže vytvoriť silný a emotívny prejav vášho štýlu a vkusu.

Každý bazén COMPASS je možné doplniť o jedinečný samočistiaci systém VANTAGE.

Princíp funkčnosti samočistiaceho systému Vantage je neustále prúdenie vody. Je to ako čistý horský potok, v ktorom neustále tečie voda a odplaví každú nečistotu, každý spadnutý list zo stromu. Na základe rotujúcich dýz ktoré sú na dne bazéna a ktoré sa postupne vysúvajú, voda v celom bazéne, na schodoch, v každom kúte neustále prúdi a odplaví každú nečistotu do filtračného zariadenia. Vantage systém zabezpečí vo vašom bazéne krištáľovo čistú vodu počas celej letnej sezóny.

Výhody samočistiaceho systému VANTAGE

  • samočistiaci systém pracuje celý deň súbežne s filtračným zariadením
  • je úplne bezpečný a tichý
  • je v prevádzke aj počas kúpania v bazéne
  • čistí všetky mechanické nečistoty
  • ušetrí Vám viac ako 95% práce potrebnej k údržbe bazéna

Prevoz bazéna vrtuľníkom

Stavba bazéna krok za krokom