o nás

KERAMICKÉ BAZÉNY

Keramické bazény pre tých, ktorí milujú dizajn, jednoduchosť a krásu. Keramické bazény Compass sa svojím dizajnom hodia k modernej vile a aj ku klasickému domu. Sú vhodné do záhrady, na terasu priamo k domu, alebo do interiéru ako vnútorný bazén.

Bazény s keramickým jadrom, karbónovými výstužami a systémom všetkých vrstiev, z ktorých sú zložené, umožňujú rýchlu a jednoduchú montáž bez betónovej základovej dosky počas niekoľkých dní.

Široký výber možností

Naše najpredávanejšie keramické bazény, ktoré sa stanú skutočným klenotom každej záhrady či akéhokoľvek domu. Vyberte si doplnky podľa svojej chuti a užívajte si vašu rodinnú zábavu.

Bazény FUN

Mať univerzálny bazén na šport, odpočinok a zábavu, je prianím väčšiny z nás. Preto sme prišli s keramickým bazénom FUN s dvomi pohodlnými schodiskami a dostatočným priestorom na plávanie a vodné šantenie.

 • bezpečnostný stupienok a madlo po obvode bazéna
 • dve pohodlné schodiská
 • schody a dno bazéna majú protišmykovú úpravu

Bazény AQUA

Keramický bazén AQUA má kompaktný dizajn so zabudovaným schodiskom a vďaka svojmu tvaru a rozmerom sa hodí k akémukoľvek typu rodinného domu, do záhrady aj do interiéru.

 • zabudované schody a kompaktný tvar umožňujú inštaláciu do akýchkoľvek priestorov bez obmedzení, napr. do otvoru po starom bazéne
 • stupienok okolo bazéna spolu so zabudovaným madlom prispievajú k maximálnej bezpečnosti pre malých aj veľkých neplavcov
 • schody a dno bazéna majú protišmykovú úpravu

Bazény BRILIANT

Diamant je ževraj najlepší priateľ ženy. A bazén BRILIANT je nielen jeden z našich najobľúbenejších keramických bazénov, ale hneď sa stáva najlepším priateľom celej rodiny.

 • vstup do bazéna s protišmykovým povrchom je navrhnutý tak, aby poskytol čo najviac miesta na plávanie
 • stupienok po celom obvode zaisťuje bezpečný vstup a výstup z bazéna
 • schody a dno bazéna majú protišmykovú úpravu

Bazény CLASSIC

Keramický bazén CLASSIC má kompaktný dizajn so zabudovaným schodiskom a vďaka svojmu tvaru a rozmerom sa hodí k akémukoľvek typu rodinného domu, do záhrady i do interiéru.

 • zabudované schody a kompaktný tvar umožňujú inštaláciu do akýchkoľvek priestorov bez obmedzení, napr. do otvoru po starom bazéne
 • stupienok okolo bazéna spolu so zabudovaným madlom prispievajú k maximálnej bezpečnosti pre malých aj veľkých neplavcov
 • schody a dno bazéna majú protišmykovú úpravu
Rozmer bazéna je vrátane vonkajšej hrany, vnútorný rozmer bazéna je vo výsledku o niečo menší.

Vyberte si z veľkej farebnej škály bazénov Compass…

NOVA farby

Škála farieb Nova® je jedným z najpokročilejších systémov gélových náterov na svete. Farby sa miešajú pomocou nového typu farebných častíc a zdokonalenej základovej farby. Z pohľadu estetického, tieto farby dodávajú vode v bazéne priesvitný holografický efekt, prejavujúci sa charakteristickým leskom.

Bi-Luminite & Cyber farby

Bi-Luminite® povrch a jeho 3D bazénové farby sú revolučnou zmenou. Tieto farby menia vzhľad kompozitných bazénov uvedením drobných trblietavých častíc pod povrch a použitím dvoch farebných vrstiev namiesto jednej. Tento patentovaný Bi-lumination proces vytvára jedinečný farebný dojem. Jeho hĺbka a trblietavé efekty vytvárajú v bazénoch Compass jedinečnú paletu nádherných farieb. Preto môže váš bazén perfektne splynúť s prostredím alebo môže vytvoriť silný a emotívny prejav vášho štýlu a vkusu.

Každý bazén COMPASS je možné doplniť o jedinečný samočistiaci systém VANTAGE.

Princíp funkčnosti samočistiaceho systému Vantage je neustále prúdenie vody. Je to ako čistý horský potok, v ktorom neustále tečie voda a odplaví každú nečistotu, každý spadnutý list zo stromu. Na základe rotujúcich dýz ktoré sú na dne bazéna a ktoré sa postupne vysúvajú, voda v celom bazéne, na schodoch, v každom kúte neustále prúdi a odplaví každú nečistotu do filtračného zariadenia. Vantage systém zabezpečí vo vašom bazéne krištáľovo čistú vodu počas celej letnej sezóny.

Výhody samočistiaceho systému VANTAGE

 • samočistiaci systém pracuje celý deň súbežne s filtračným zariadením
 • je úplne bezpečný a tichý
 • je v prevádzke aj počas kúpania v bazéne
 • čistí všetky mechanické nečistoty
 • ušetrí Vám viac ako 95% práce potrebnej k údržbe bazéna

Prevoz bazéna vrtuľníkom

Stavba bazéna krok za krokom