INTEGROVANÉ LAMELOVÉ PREKRYTIE

Roletový kryt Rollo Cover pre bazény Compass je integrované lamelové zakrytie, ktoré efektívne zahrieva vodu v bazéne a zároveň zaisťuje jeho bezpečnosť. Solárne lamely zachytávajú slnečnú energiu a ohrievajú vodu v bazéne o 4 až 8 ° C v závislosti na ročnom období a geografickej polohe. Vyparovanie vody a tepelné straty sú počas noci obmedzené na minimum.

AKO ROLLO COVER FUNGUJE?

Komora roletového zakrytia pre bazény Compass je súčasťou bazéna a v nej je uložený vodiaci mechanizmus lamiel.Keď sa roleta automaticky vysúva alebo zasúva, lamely sa navíjajú na hriadeľ. Zariadenie je poháňané motorom, ktorý sa nachádza vo vnútri hriadeľa. Pri otvorenom bazéne je lamelový kryt zrolovaný za pevným panelom, ktorý dodávame spolu s bazénom, v jeho farbe.

ABSOLÚTNE BEZPEČNÝ

Lamelové prekrytie bazéna je vysoko kvalitný produkt navrhnutý priamo na mieru bazénom Compass. Stará sa o bezpečnosť všetkých, ktorí sa pohybujú v blízkosti bazéna, dokáže udržať vás, vaše deti alebo vášho psieho miláčika. Pre maximum bezpečnosti, všetky bazény Compass, v ktorých môže byť prekrytie nainštalované, majú špeciálnu vodiacu lištu po obvode bazéna a tá tvorí podporu lamelám pri otváraní a zatváraní prekrytia.

Lamely pre bazénovú roletu

Lamela Solar  PC Štandard

Lamela Solar  PC AA Premium

Lamela Biela  PVC Štandard

Lamela Šedá  PVC Štandard

Lamela Piesková  PVC Štandard

Lamela Modrá  PVC Štandard

PC AA lamely PREMIUM majú uzatvorený zámok, minimalizuje sa tak tvorba rias, a majú o 25% viac vztlaku, tzn. vyššia bezpečnosť.

Integrované lamelové prekrytie Vám naceníme na požiadanie ku konkrétnemu vybranému bazénu Compass v nezáväznej cenovej ponuke
Nezáväzná cenová ponuka
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right